Gdzie można mnie znaleźć ?

Snapchat: ally3487.    

     Instagram: ally3487.          

   Ask:  https://ask.fm/ALEKSANDRTUSKA  

    WP: olawolska34wp.pl01@wp.pl

Jestem nową blogerką, nazywam się Ola. Bardzo lubię fotografować, śpiewać i rysować.Mieszkam w małej wsi razem z moją rodzinką i znajomymi.Moja domena to Allyblog. Założyłam ją sama. Na blogu chcę Wam pokazać moje najlepsze zdjęcia. Co tydzień, w każdy wtorek, będę wrzucała kilka fotek. Mam nadzieję, że polecicie znajomym mój Blog. Będę bardzo wdzięczna :) Jeśli podoba Wam się blog proszę składać opinie na adres e-mail olawolska34wp.pl01@wp.pl

Allyblog

HALLOWEEN

Pewnie pamiętacie, że wielkimi krokami zbliża się moje ulubione święto HALLOWEEN. Co roku ochodzę to święto z moimi znajomymi. Bardzo fajnie się przy tym bawimy. Najfajniejsze jest przebieranie się za różne potwory oraz dekorowanie pokoju. ,,Cukierek albo psikus"- te słowa najczęściej wymawia się w czasie zbierania cukierków. W HALLOWEEN jest super atmosfera, niby straszna ale też zabawna. Jak wy wchodzicie Halloween?? Może jakieś pomysły na dekoracje do pokoju ???

Zachód słońca

Dawno nic się nie działo na stronie głónej, więc postanowiłam coś dodać. 

Tydzień temu razem z moim kolegą poszliśmy na spacer porobić zdjęcia. Było bardzo fajnie i zabawnie. Zrobiłam zdjęcie, które moim zdaniem jest godne tego aby być na stonie głóniej. Oczywiście jeśli się podoba to łapka w górę.

PS. Dziękuję bardzo za wszystkie komentarze i polubienia. To bardzo miłe z waszej strony. Aż się chce pracować dla takich osób. 

Sesja 11.06.2016r

W sobotę byłam na sesji fotograficznej, tym razem z Martyną. Swoją wizję spełniłam w 100%. Jesteśmy zadowolone z efektów. Jedno ze zdjęć Wam przedstawiłam, mam nadzieję, że się spodoba. Dziękuje bardzo Martynie za tak udaną sesję.

 • Niedzielna sesja

  Jest na świecie ta­ki rodzaj smut­ku, które­go nie można wy­razić łza­mi. Nie można go ni­komu wytłumaczyć. Nie mogąc przyb­rać żad­ne­go kształtu, osiada cias­no na dnie ser­ca jak śnieg pod­czas bez­wiet­rznej nocy.

 • Niedzielna sesja

  Przyznaj fiszkę
  Marzę o cof­nięciu cza­su. Chciałbym wrócić na pew­ne roz­sta­je dróg w swoim życiu, jeszcze raz przeczy­tać uważnie na­pisy na dro­gow­ska­zach i pójść w in­nym kierunku

 • Niedzielna sesja

  Trze­ba wielu lat by zna­leźć przy­jaciela, wys­tar­czy chwi­la by go stracić.

Wszechświat

Witam Was bardzo serdecznie. Jest 21:56. Dziesiejszy post wstawiłam o tej godzinie tylko dlatego,że tematyka i samo zdjęcie jest związane z nocą i wszechświatem. To moje takie pierwsze zdjęcie związane z księżycem. Nigdy wcześniej nie miałam doświadczenia w robieniu takich galaktycznych zdjęć. Osobiście to cieszę się, że na moim ,,koncie fotograficznym" jest takie zdjęcie.

Jeśli post Wam się podobał to oczywiście łapka w górę 😀

Logo

Cześć. Jak obiecywałam Wam na blogu, tak zrobię. Dzisiaj jest oficjalna premiera Logo Allybloga. Już nie mogłam doczekać się tej chwili. Logo jest skromne, ale przepiękne. W moich ulubionych barwach.  Szczególne podziękowania należą się mojego  przyjacielowi-  Jakubowi. To on stworzył to logo, jestem mu bardzo wdzięczna. Podziękowania należą się również Wam. Bez Was mój blog by nie istniał.

 • Niedzielny wyjazd- Kanał w Żydowie

  W niedzielę razem z rodzicami wybrałam się do Żydowa na Kanał. Bardzo podobało mi się właśnie zachodzące słońce. Postanowiłam uwiecznić ten widok na zdjęciu.

 • Park w mojej wsi

  W sobotnie popołudnie, razem z przyjaciółmi, wybrałam się do parku. Praktycznie zawsze noszę ze sobą aparat, więc zrobiłam fotkę, która moim zdaniem wyszła doskonale.

Deszcz

W deszczowe dni najlepiej zanużyć się w ciekawej książce, lub po prostu fotografować. Deszcz na szybie to pierwsze moje zdjęcie tego typu. Mam nadzieję, że się spoba :)  

Czarny kot wcale nie oznacza pecha. Czarny kot do mojego domu wniósł pełno szczęścia.

Zimowe widoki objęte w obiektywie. Niestety bez śniegu, ale niedługo z pewnością spadnie.

 • Jesienny deszcz na zielonej trawie.
  22.11.2015r.

 • Piękne widoki nad jeziorem.
  06.08.2015r.

 

 ''Żaden dzień się nie powtórzy, nie ma dwóch podobnych nocy, dwóch tych samych pocałunków, dwóch jednakich spojrzeń w oczy.''

                                                                       Wisława Szymborska- ,, Nic dwa razy "

Dzień 29.09.2015r. jest dla mnie najszczęśliwszym dniem. Kojarzy mi się z piosenką 

John Legend -,, All of Me".                                                                                                                                            ,, Quédate conmigo para siempre "

 

Nagle zdajesz sobie sprawę, że wszystko się skończyło. Naprawdę. Nie ma już powrotu. Czujesz to. I próbujesz zapamiętać, w którym momencie to wszystko się zaczęło. I odkrywasz, że zaczęło się wcześniej niż myślisz. Długo wcześniej. I to w tej chwili zdajesz sobie sprawę, że to wszystko zdarzyło się tylko raz. I nieważne jak bardzo się starasz, nigdy nie poczujesz się taki sam. Nie będziesz już nigdy czuć się jak trzy metry nad niebem...

Frederico Moccia  " Tres metros sobre el cielo" 

 Mam ogromną prośbę do wszystich tych, którzy mają Facebooka.Biorę udział z konkursie fotograficznym na Facebooku, w któym trzeba uzyskać najwyższą liczbę polubień. Bądźccie mili i polubcie zdjęcie nr.1,3 i 7. Bardzo zależy mi na wygranej. Pod postem widnieje link, na który trzeba wejść, żeby polubić. Za wszystkie polubienia z góry dziękuję.

 Konkurs

Zaw­sze trze­ba po­dej­mo­wać ry­zyko. Tyl­ko wte­dy uda nam się pojąć, jak wiel­kim cu­dem jest życie

 You always have to take risks. Only then we can understand how great miracle of life[...]

,,Kochać to także umieć się roz­stać. Umieć poz­wo­lić ko­muś odejść, na­wet jeśli darzy się go wiel­kim uczu­ciem. Miłość jest zap­rzecze­niem egoiz­mu, za­bor­czości, jest skiero­waniem się ku dru­giej oso­bie, jest prag­nieniem prze­de wszys­tkim jej szczęścia, cza­sem wbrew własnemu". ❤

Ostatnio proponowałam wam jak można spędzić ostatnie ,,dni wolności". Ja wybrałam fotografowanie, ponieważ to moja pasja. Rok szkolny 2015/2016 zbliża się z hukiem. Przygotowywania do szkoły u mnie zakończone. Coraz bliżej nauka i te sprawy. Życzę Wam powodzenia w nowym roku szkolnym. 

To ostatni post w moim wykonaniu z tegorocznych wakacji. Następny post będzie dodany w nowym roku szkolnym. Dokłądnie 1 września- rozpoczęcie nauki. 

Jakieś opinie na temat mojego bloga ? Proszę o odpowiedzi na adres e-mail olawolska34wp.pl01@wp.pl. Z góry dziękuję

                                                                                     Ally 

Już po rozpoczęciu roku szkolnego :( Wraca stare życie.... 

Zostalo 12 dni do zakończenia tegorocznych, upragnionych przez wszytkich wakacji. Niedługo znowu szkoła, ale skupmy się na tych ostatnich dniach wolnośc.

Co można zrobić aby spędzić przyjemnie te dni?

Świetnym pomysłem jest założenie bloga na dowolny temat. Jeśli cię to nie kręci to polecam uprawianie sportu, robienie bizuterii, pstrykanie fotek, założenie fansite o wybranej gwieździe,czytanie książek czy po prostu spędzenie czasu z przjaciółmi. 

 

Wakacje są najlepsze! 😀 Ostatnio wybrałam się z rodzinką nad morze do Darłówka. Upamiętniłam ten wyjazd cudnym zdjęciem.

Zdjęcie prosto z sadu mojego wuja. Przepyszne jabłka widoczne są na pierwszym planie. Chciałam upamiętnić ten widok zdjęciem. 

Wiosna − jedna z czterech podstawowych pór roku w przyrodzie, w strefie klimatu umiarkowanego. Charakteryzuje się umiarkowanymi temperaturami powietrza z rosnącą średnią dobową, oraz umiarkowaną ilością opadu atmosferycznego.

Woda to symbol chaosu, zmienności, niestałości, przeobrażenia, odrodzenia ciała i ducha, zmartwychwstania, płodności, potęgi, oczyszczenia, chrztu, mądrości, prawdy, dobra i zła, cnoty, łaski, zapomnienia, kosmicznego umysłu, magii, kobiecości.

Chomik... Mój nazywa się Stefcia. Jest chomiczkiem dżumgarskim. Jest bardzo mała i śmieszna. Kocham ją !!! 

Sowy są symbolem mądrości, są także uważane za symbol śmierci